Scroll Top
Uygulamalı Kaynak Semineri

Yüz yüze Uygulamalı Kaynak Semineri 11 Ocak Dilovası/Kocaeli cobot teknolojisini ve robotlu gazaltı kaynağın avantajlarını anlatmak, detaylı bilgi ve tecrübelerimizi paylaşmak için sizi davet ediyoruz.

Cobot teknolojisiyle tanışmak ve kolaboratif robot otomasyonunun şirketinize hangi avantajları getirebileceğine dair canlı cobot demo uygulamalarımızı deneyimlemek hemen kaydolun.
>>>  https://lnkd.in/dSvBPG_b

Doğru analiz ile kazançlı çözümler üretiyoruz.

KAYNAK UYGULAMALARINIZDA KOLABORATİF ROBOT YANİ KISA ADIYLA COBOT KULLANARAK VERİMLİLİĞİ VE KALİTEYİ ARTIRABİLECEĞİNİZİ BİLİYOR MUSUNUZ?

Endüstri 4.0 teknolojileri aracılığıyla şimdi dünyanın her yerinde dijital dönüşüm gerçekleşiyor. Özellikle de son teknolojiye sahip cobot’lar, dünyanın her bir köşesindeki kaynak atölyelerinde tekrarlayan ve zorlu çalışma koşullarını beraberinde getiren kaynak için konumlandırıldılar.

Devreye alınması kolay, kompakt yapıya sahip ve hızlı yatırım geri dönüşün alınabildiği kaynak cobot’ları, sanayinin bu alanındaki zorluklarla başa çıkabilmenin en ideal çözümü olarak üreticilerin vazgeçilmez teknolojisi haline geldiler!  

Dünyanın bir numaralı kolaboratif robot üreticisi Universal Robots olarak sertifikalı sistem entegratörümüz MYRob ile 11 Ocak 2023 Çarşamba günü Dilovası/Kocaeli’nde “Kolaboratif robotla kaynak nasıl yapılır?” konulu Uygulamalı Seminer düzenliyoruz.

Hızla gelişen teknoloji çağında tüm şirketler için kaçırılmayacak etkinliğimizde alışılagelmiş yaklaşımlarım dışında ‘robotlu kaynak otomasyonu’ ile ilgili her türlü bilgiyi ilham veren örnek uygulamalarla anlatıyoruz.

Universal Robots’un yeni nesil robotlarıyla çalışanlarınıza güvenli çalışma ortamı sağlayarak en zorlu kaynak görevlerini nasıl otomatikleştireceğinizi, cobot’u birden fazla görev için farklı alanlara nasıl taşıyacağınızı, nasıl konumlandıracağınızı ve robot programlama tecrübesi olmayan çalışanlarınızın nasıl programlayacaklarını canlı demo istasyonlarımızdaki UR Uzmanlarımızdan öğrenebileceksiniz.

SEMİNER PROGRAMI:

13:00 – 13:30     Kayıt

13:30 – 14:00     Kolaboratif robot teknolojisi – kaynak uygulama örnekleri

14:00 – 14:15     Kahve molası

14:15 – 15:00     Uygulamalı cobot ile gazaltı kaynak deneyimi

15:00 – 15:15     Kahve molası

15:15 – 16:00     Uygulamalı cobot ile makine besleme deneyimi

CANLI DEMO SİSTEMLERİ:

1.Demo: Cobot ile gazaltı kaynak uygulaması

2.Demo: Makine besleme ve kuvvet kontrol uygulaması

3.Demo: Malzeme taşıma uygulaması

Tarih ve Saat

023-01-11 13:00-17:00

Konum

Kocaeli – Çerkeşli OSB Mahallesi İMES 17. Caddesi Küçük Sanayi Sitesi C9 Blok NO:24, D:1, 41455 Dilovası/Kocaeli, Türkiye

Dil

Türkçe

Fiyat

Ücretsiz